Багаж Ryanair в 2024 году

Ручна поклажа Ryanair у 2024 році, розміри та вага

Авіакомпанія Ryanair встановлює строгі норми для перевезення ручної поклажі та багажу на своїх рейсах у поточному році. Невиконання цих вимог може призвести до сплати значних додаткових витрат у аеропорту.

Вага та розміри ручної поклажі Ryanair в 2024 році

Основна норма ручної поклажі від Ryanair допускає перенесення одного предмета з розмірами не більше 40х25х20 см, без обмежень за вагою. Усі речі пасажира повинні бути упаковані в цей предмет.

Якщо пасажир бажає взяти з собою більше ручної поклажі, він може придбати послугу пріоритетного посадочного місця (Priority). Ця послуга дозволить взяти на борт два предмети: стандартну ручну поклажу з розмірами до 40х25х20 см та додаткову ручну поклажу з розмірами до 55х40х20 см та вагою до 10 кг.

Можливість придбання послуги “Priority” надається при бронюванні авіаквитка. Вартість цієї послуги залежить від маршруту та дати вильоту і становить від 6 до 30 євро за переліт. У дорожчих тарифах “Regular” та “Flexi Plus” послуга “Priority” може бути вже включена.

Вага та розміри ручної поклажі в 2024 році
Норма ручної поклажі Один предмет розмірами до 40х25х20 см без обмежень за вагою.
Послуга “Priority” Два предмети: стандартна ручна поклажа та додаткова з вагою до 10 кг.
Вартість “Priority” Від 6 до 30 євро в залежності від маршруту та дати вильоту.
Норми для найбільших квитків 40х25х20 см без обмеження ваги.
Норми для “Priority” 55х40х20 см, вага 10 кг.

Дозволені предмети ручної поклажі на борту Ryanair

В якості ручної поклажі на борт Ryanair можна брати сумки, валізи, портфелі, фотокамери та інші предмети. Однак діють обмеження на розміри та вагу цих предметів.

Якщо розміри або вага ручної поклажі перевищують норми, авіакомпанія не допустить її на борт. Для продовження подорожі вам доведеться сплатити штраф та передати поклажу на багажне відділення. Розмір штрафу за таку ситуацію («gate bag fee») може починатись від 45,99 євро за одну валізу.

Ручна поклажа зважується та перевіряється в калібраторах біля входів на посадку. Співробітник авіакомпанії попросить вас помістити вашу сумку або рюкзак у калібратор. Якщо предмет ручної поклажі не вміщується в калібратор, ви повинні буде здати його у багаж і сплатити відповідний збір.

Дозволені предмети ручної поклажі на борту Ryanair
Предмети ручної поклажі Сумки, валізи, портфелі, фотокамери та інші предмети.
Обмеження Розміри та вага залежать від норм ручної поклажі для вашого квитка.
Штраф за перевищення Від 45,99 євро за валізу на вході на посадку.

Інші предмети ручної поклажі Райанэйр

  1. Перевезення рюкзака на борту RyanairRyanair дозволяє перевозити рюкзак як ручну поклажу. Розміри рюкзака повинні відповідати нормам ручної поклажі, зазначеним у вашому авіаквитку. Ці норми складають 40х25х20 см для найбільш економічних квитків і 55х40х20 см, вага 10 кг для квитків з пріоритетною посадкою.
  2. Перевезення ноутбука на борту RyanairПасажир Ryanair може брати ноутбук як ручну поклажу. Однак ноутбук рахується окремим предметом. Тому, якщо ваш квиток допускає тільки одну одиницю ручної поклажі, ви можете взяти або сумку, або ноутбук.Щоб об’єднати ноутбук із сумкою в одну одиницю ручної поклажі, ноутбук можна розмістити в сумці. При цьому сумка повинна відповідати розмірам та вазі дозволеної ручної поклажі.
  3. Перевезення рідин на борту RyanairПеревезення рідин в ручній поклажі Ryanair не регулюється авіакомпанією. Обмеження на це залежать від країн, з аеропорту яких ви вилітаєте.Зазвичай в Європі дозволяється перевозити рідини в ємностях об’ємом до 100 мл. Кількість таких ємностей не повинна перевищувати 10 штук. Ємності повинні бути упаковані в прозорий пакет об’ємом до 1 літра і подані на контроль безпеки окремо від інших речей.

    Деталі правил перевезення рідин можна дізнатися на веб-сайтах конкретних аеропортів, з яких ви вирушаєте. Наприклад, з 28 червня 2023 року аеропорт Гельсінкі дозволив перевозити до 2 літрів рідин в ручній поклажі.

  4. Перевезення сигарет на борту RyanairПеревезення сигарет у ручній поклажі Ryanair не обмежується. Але варто пам’ятати, що куріння на борту літака заборонено.Кількість сигарет, яку можна ввезти, може обмежуватися законодавством країни прибуття. Щоб дізнатися точні обмеження для своєї міжнародної подорожі, рекомендується перевірити веб-сайт митниці конкретної країни за допомогою пошуку Google, наприклад, “Estonia cigarettes entry requirements” для Естонії або “Germany cigarettes entry requirements” для Німеччини.
Інші аспекти ручної поклажі Ryanair
Перевезення рюкзака Рюкзак дозволено як ручну поклажу, розміри залежать від квитка.
Перевезення ноутбука Ноутбук можна брати як окремий предмет або разом з іншою поклажею.
Перевезення рідин Правила залежать від країни вильоту, зазвичай до 100 мл у 10 ємностях.
Перевезення сигарет Перевезення дозволено, але куріння на борту заборонено.

 

Сегодня популярно на сайте:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *