Багаж Ryanair в 2024 году: правила, размеры и цены

Багаж Ryanair в 2024 году, правила, размеры и цены

Ryanair, крупнейшая европейская бюджетная авиакомпания, предлагает различные опции для перевозки багажа в 2024 году. Давайте рассмотрим правила, размеры и стоимость багажа на их рейсах.

Бесплатный багаж Ryanair

Бесплатная перевозка багажа на рейсах Ryanair включена только в тарифе Plus. Пассажиры, выбравшие этот тариф, могут бесплатно перевезти до 20 кг багажа. Однако большинство билетов Ryanair не включают бесплатную перевозку багажа, что означает необходимость дополнительной оплаты или уменьшения количества вещей, чтобы не платить багажный сбор.

Размеры багажа Райнер

Размеры багажа, принимаемого к перевозке Ryanair, не должны превышать 80х120х120 см. Если багаж не соответствует этим размерам, авиакомпания может отказать в его перевозке. Максимальный вес багажа ограничен 32 кг, и вес свыше этого значения рассматривается как груз с отдельными правилами перевозки.

Оплата за перевозку багажа

Стоимость багажа Ryanair зависит от времени и места оплаты, а также от маршрута перелета.

При бронировании билетов цена за перевозку багажа составляет 12-25 евро за 10 кг и 17,99-50 евро за 20 кг.

Если заказывать багаж после покупки билета, цена будет выше и составит 23,99-35,99 евро за 10 кг и 39,99-59,99 евро за 20 кг.

Сверхнормативный багаж Ryanair

При перевесе багажа авиакомпания взимает дополнительный сбор в размере 11 евро за каждый лишний килограмм. Таким образом, рекомендуется заранее проверять и контролировать вес своего багажа, чтобы избежать дополнительных расходов.

Объединение нормы багажа

Пассажиры, летящие вместе и имеющие билеты, оформленные в рамках одного бронирования, могут объединить свою норму багажа. Например, если оба пассажира оплатили перевозку 20 кг багажа каждый, то общий предел составляет 40 кг. Один пассажир может перевезти 15 кг, а второй — 25 кг. Обратите внимание, что багаж чемоданов, вес которых превышает 32 кг, Ryanair не перевозит.

Перевозка жидкостей

Ryanair разрешает перевозку жидкостей в багаже, если они не относятся к категории запрещенных. Однако для безопасности и защиты от возможных разливов важно надежно запаковать жидкости перед транспортировкой.

Теперь, касательно таблицы, давайте добавим данные о багаже Ryanair:
Тип багажа Бесплатно в тарифе Plus Оплата при бронировании (10 кг) Оплата при бронировании (20 кг) Оплата после покупки (10 кг) Оплата после покупки (20 кг) Максимальный вес
Ручная кладь Включено (до 20 кг) 10 кг
10 кг 12-25 евро 23,99-35,99 евро 10 кг
20 кг Включено (до 20 кг) 17,99-50 евро 69,99 евро 39,99-59,99 евро 20 кг

Обратите внимание, что цены могут меняться, и перед бронированием билетов рекомендуется проверить актуальную информацию на официальном сайте Райанэйр.

Сегодня популярно на сайте:

10 комментариев

  • 777admin

   Вітаю. Для детальної та точної відповіді – раджу подивитись на офіційній сторінці Ryanair https://help.ryanair.com/hc/uk/categories/12489112419089
   Якщо там немає конкретної информації про системний блок – напишіть у слубжу підтримки на цій же сторінці, у нижному правому кутку.

 • Евгения

  Подскажите, пожалуйста, как перевести прах умершего родственника. Могу ли я взять урну в ручную кладь?

  • 777admin

   Згідно оф. лінку від Ryanair – так. Лінк – https://help.ryanair.com/hc/uk/articles/12890971417105
   Чи Ryanair перевозить прах/труни/людські останки?

   Так. Ви можете взяти зі собою прах на борт літака. Його дозволено перевозити в ручній поклажі додатково до стандартної норми перевезення ручної поклажі за умови наявності копії свідоцтва про смерть і свідоцтва про кремацію.

   Забезпечте надійне пакування праху у відповідному контейнеру з кришкою, яка закручується, і захистом від розсипання.

   • Yevhen

    Доброго дня. Придбав квиток на рейс рейнеір. В моєму замовленні дозволяється ручна поклажа 40*20*25см до 10кг, та 55*20*40см до 10кг.
    Спеціального чемодана в мене немає під ці розміри, але є рюкзак, він підходить під розмір 55*20*40, але в нього 20, за умови що він пустий. На стійці консультації рейнаїр сказали що рюкзак підійде.
    Але ж я поклав його пустим до стійки вимірювання. Що краще зробити, пом’яти рюкзак при проходженні контролю, чи якось зробити дві торби під ці розміри? Бо купляти спеціальний кейс під розміри – не планую.
    Дякую.

    • 777admin

     Якщо рюкзак підходить за розмірами і вам на стійці реєстрації підтвердили і помістили рюкзак у вимірювальну стійку. Тоді думаю все буде добре, якщо потрібно – можна і пом’яти рюкзак, щоб влізти в рамки, або дістати з нього особисті речі і вдягнути на себе на деякий час)

 • Solvita

  Доброго вечора, підкажіть будь ласка ,ручна поклажа 55на 40на 20.але я поміряла й з колесами 60на 35 на 20. Чи це суттєво?. І я їду з дитиною ,на неї також є місце ручної поклажі на 10 кг,але дитина буде без неї ,може те місце зарахувати в мою поклажу( ці 5 см лишніх?).

  • Alex

   Ситуація насправді дуже часта, коли розміри трохи більші з однієї з площин. З того, що ви сказали, у вас трохи більше ручна поклажа по висоті. Якби ж це був рюкзак або м’яка сумка – то у випадку, якщо вас попросять поміряти в рамці ручну поклажу – її можна умовно прим’яти або придавити, щоб вона відповідала розмірам. Але виходячи з коментаря у вас “з колесами” і швидше за все це жорстка валіза, яку прим’яти або придавити не вийде.

   І якщо вас попросять поміряти його в рамці – то швидше за все не пропустять як ручну поклажу.

   Згідно з офіційними даними сайту Ryanair https://help.ryanair.com/hc/uk/articles/12888191642001 – потрібно суворо дотримуватися норм ваги та розмірів.

   Що станеться на виході на посадку, якщо ручна поклажа перевищує норму перевезення багажу?

   Ви повинні суворо дотримуватися норм перевезення багажу, зазначених у бронюванні. Якщо Ваша маленька сумка або ручна поклажа 10 кг не вміщується в рамки для вимірювання багажу, які розміщуються на кожному виході на посадку, Ваш багаж буде зареєстровано та перевезено у багажному відділенні літака за умови сплати збору за реєстрацію багажу на виході на посадку. Такий багаж можна буде отримати на багажній каруселі в аеропорту прибуття.

   Теза про об’єднання багажу 2людей передбачає саме вагу, а не розміри. І то це стосується зареєстрованого багажу, а не ручної поклажі.

 • Наталія

  Подскажите, пожалуйста, можно ли перевозить шампуни, маска, бальзамы для волос, крема и прочее для лица в зарегистрированном багаже? Дезодорант для тела? И в каком количестве? Есть ли лимит?

  • 777admin

   Так, у багажі можна перевозити рідину. Точної кількості та лімітів не вказано ніде. Але зазвичай проблем із цим немає.

   Ось лінк що заборонено офіційно https://help.ryanair.com/hc/uk/articles/12890928594705

   Які предмети заборонено перевозити на борту та в зареєстрованому багажі?
   Такі предмети суворо заборонено провозити на борту:

   рушниці, вогнепальна й інша зброя;
   колючо-різальна зброя та загострені предмети;
   тупі інструменти (тобто будь-які тупі інструменти, здатні спричинити травми, включно з деяким спортивним обладнанням, як-от тенісні ракетки та бейсбольні бити);
   вибухові та легкозаймисті речовини (тобто будь-які вибухонебезпечні або легкозаймисті речовини, що становлять небезпеку для здоров’я пасажирів та екіпажу або безпеки повітряного судна чи майна);
   хімічні та токсичні речовини: будь-які хімічні або токсичні речовини, що становлять небезпеку для здоров’я пасажирів та екіпажу або безпеки повітряного судна чи майна.

   У зареєстрованому багажі категорично заборонено перевозити такі предмети:

   електронні цигарки;
   вибухівку, зокрема детонатори;
   транспортні засоби з літій-іонними акумуляторами (зокрема сігвеї та гіроборди), окрім інвалідного візка/обладнання для пересування, яке відповідає нашим правилам перевезення обладнання для пересування;
   електронні пристрої з літій-іонними акумуляторами (PED), як-от iPad/планшет/мобільний телефон;
   рушниці, вогнепальну зброю, зокрема муляжі або іграшкові пістолети всіх видів і типів зброї;
   гази, включно з пропаном і бутаном;
   легкозаймисті рідини;
   окислювачі й органічні пероксиди;
   токсичні й інфекційні речовини;
   корозійні речовини;
   харчову олію (наприклад, оливкову) об’ємом понад 1 літр.

   Надійно загортайте будь-які гострі предмети в зареєстрованому багажі, щоб уникнути травмування осіб, які здійснюють перевірку й обслуговування багажу, а також для зменшення ризику пошкодження об’єкта.