Лізинг авто в Україні відкриває нові можливості для фізичних осіб і юридичних компаній

Лізинг — слово іноземне. Дослівно перекладається — «взяття майна у наймання». Лізинг авто в Україні https://avisleasing.com.ua з’явився нещодавно. За радянських часів в оренду можна було взяти побутову техніку, таку як холодильник, телевізор, праску, або навіть одяг і взуття. Називалось це просто «прокат». Сьогодні у зв’язку з покращенням матеріального стану мешканців послуга такого роду вже не є актуальною. Праска, телевізор, холодильник та інші предмети першої необхідності може купити практично кожен житель нашої країни. Тільки для дорогих речей збереглася можливість взяття в оренду. Застаріле слово «прокат» тепер замінено іноземним — лізинг.

Лізинг авто в Україні відкриває нові можливості для фізичних осіб і юридичних компаній

Основні переваги автолізингу

Особливо популярним є автолізинг. І це не дивно, адже для купівлі нового «залізного коня» потрібна чимала сума грошей. Щоб отримати кредит у банку, потрібно зібрати багато документів і мати ідеальну кредитну історію. Навіть у цьому разі є вірогідність відмови. На допомогу приходить компанія AVIS, адже співпраця з нею — безпрограшний варіант. Авто в лізинг дозволить:

  1. Уникнути довгих позовів щодо оформлення пакета документів.
  2. Вибрати потрібну автівку, адже компанія має великий автопарк машин будь-якого класу, марки та моделей. Є нові автомобілі та авто з пробігом.
  3. Заощадити чималі кошти, бо витрати на утримання, ремонт і обслуговування авто лізингова компанія бере на себе. Те ж саме стосується й страхування машини.

Є різні види лізингу — оперативний, фінансовий. Кожен користувач може підібрати найвигідніший варіант. До умов лізингу можуть вдаватися юридичні та фізичні особи.

Наприклад, для великої сільськогосподарської компанії вигідніше укласти договір з оперативного лізингу та підібрати автомобілі для кожної категорії працівників:

  1. Для керівників підійдуть машини преміумкласу, такі як Toyota Hilux, CADILLAC ESCALADE, AUDI Q7, SKODA KODIAQ.
  2. Для агрономів з урахуванням їзди по складних і важкопрохідних дорогах будуть доречними такі авто, як Lada 4×4, Ford Transit, Ford F-150, Рено Дастер, Toyota Hilux.
  3. Ідеальний вибір для фінансових робітників — SKODA OCTAVIA A7, SKODA FABIA, SKODA KODIAQ.

Всі ці автомобілі вигідніше взяти в лізинг на 4-5 років, а по закінченні терміну поміняти повністю на нові. Таким чином компанія буде користуватися оновленим автопарком і убезпечить себе від турбот щодо ремонту, страхування та технічного обслуговування. Авто у лізинг від AVIS — вибір сучасних компаній різного напрямку діяльності.

Сегодня популярно на сайте:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *