iphone_15

Чекати iPhone 15 чи купити iPhone 14 прямо зараз?

iPhone 14 – флагман з кращою продуктивністю та унікальними функціями. Це один із найкращих смартфонів, доступних у 2023 році: оснащений потужним чипом A15 Bionic, комфортним 6,1-дюймовим OLED-дисплеєм та подвійною камерою, здатною робити якісні фото за будь-якого освітлення.

Проте й iPhone 15 вже на підході. Звичайно, що він має переважати попередника. Якщо й не за всіма, то точно за деякими параметрами. Але чи варто його очікувати? Можливо, купити Айфон 14 вже зараз? Спеціалісти AVIC.UA – магазину гаджетів та техніки – відповідають на актуальне питання.

Купити 14 Айфон варто, якщо….

1. Хочете користуватись найновішим і найкращим прямо зараз

iPhone 14 – чудовий висококласний смартфон 2023, навіть попри те, що йому бракує кількох ключових функцій Pro. Пристрій робить чудові фотографії за будь-якого освітлення, дозволяє комфортно грати в ігри з інтенсивною графікою. Але в нього не така швидка зарядка та невисока частота оновлення екрану.

2. Вам потрібен надійний телефон сьогодні за вигідною ціною

Чотирнадцятий iPhone коштує дешевше, чим iPhone 15: прогнозують зростання ціни останнього на $100-200, залежно від конфігурації. Отже, купити 15 Айфон базовий буде дорожче, ніж 14 та навіть 14 Pro.

iPhone 15 чи купити iPhone 14

Варто дочекатися iPhone 15, якщо…

Хочете iPhone без виїмки, з Dynamic Island

Новий айфон 2023 має отримати «динамічний острів» з відповідними функціями, як у iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Нарешті масивний виріз зверху екрану має бути прибрано, що зробить телефон Apple більш ергономічним.

Потрібна краща продуктивність та USB-C

Оптимізація продуктивності стосуватиметься всіх моделей iPhone 15: базовий телефон отримає чип A16 Bionic (як у 14 Pro), а 15 Pro, Max та Ultra – новий A17 Bionic, перший, побудований на 3 нм техпроцесі.

USB Type-C – ще одна новація майбутнього 15 Айфон. Порт змінить Lightning, що приведе смартфони Apple 2023 у відповідність стандартам ЄС.

iPhone 15

Ви хочете кращі камери

iPhone 15 буде оснащено 48-мегапіксельним датчиком із серії iPhone 14 Pro, що значно покращить якість зображення в умовах слабкого освітлення. Моделі Pro матимуть кращі алгоритми та оптимізацію, зокрема, ультраширококутний та телеоб’єктив, а також багатократний зум (6-кратинй в Max і Ultra та 3-кратний у Pro).

Ознайомитись зі всіма характеристиками Айфон 15 можна на сторінках пристроїв, на сайті AVIC.UA

Висновок

Припустімо, ви маєте кошти, та хочете відчути найкраще, що пропонує Apple – у такому разі наша єдина рекомендація – дочекатися серії iPhone 15. Базова модель матиме Dynamic Island, порт USB-C, покращену продуктивність, час автономної роботи та датчики камери.

Якщо ж вам потрібен надійний флагман зараз, обирайте iPhone 14, ціна якого на кілька сотень доларів дешевше.

Остаточне рішення залежить від ваших потреб та бюджету. Нагадаємо лише, що iPhone 15 з’явиться в продажу вже у вересні. А замовити будь яку модель – iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max чи iPhone 15 Ultra – ви вже можете в інтернет-магазині AVIC.UA.

Сегодня популярно на сайте:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *