Якими прожекторами можна освітити прибудинкову територію

Пересуватися вулицею, навіть у власному дворі, у темну пору доби некомфортно. Для зручності кожного члену сім’ї, прибудинкову територію варто освітити. Якщо з цією метою раніше застосовували галогенні ліхтарі, лампи розжарювання, то сьогодні їм на заміну прийшли  світлодіодні прожектори для вулиці.

Виробу якої потужності достатньо для освітлення подвір’я

Показник визначає, в яких умовах може бути застосований світильник:

 • для підсвічування ландшафту та архітектурних об’єктів достатньо цифри у 10-40 Вт;
 • щоб освітити вулицю, присадибну ділянку — потрібен засіб на 50-70 Вт;
 • для освітлення вулиць і промислових об’єктів потрібна потужність у 100 Вт;
 • для освітлення території біля житлових будівель, всередині виробництв, іноді в архітектурі — застосовуються моделі на 150 Вт;
 • для будівельних майданчиків, стадіонів, територій біля озер, ставків потрібні потужні джерела світла на 200 Вт.

Якщо потрібно освітити територію біля будинку, не варто зупинятися на найяскравіших моделях. Адже насичене світло з вулиці потраплятиме у будинок і заважатиме сну. Тому краще зупинитися на варіанті, який здається вам комфортним.

Хорошим вибором у даному випадку може стати прожектор з датчиком руху. Його легко замовити на сайті Ledstrom.ua. Пристосування включається лише якщо хтось заходить на певну територію.

Діодні прожектори коштують дорожче, ніж інші освітлювальні прилади. Але такий недолік компенсується їхньою ефективністю. Вироби здатні заощаджувати енергію.

У яких сферах можна використовувати прожектори для вулиці

Виробники виготовляють світильники для застосування у різних умовах.

Вуличні варіанти

До групи входять різноманітні моделі, які можна використовувати поза приміщеннями. Вони добре освічують двори, дороги, парки. Для майданчика до чотирьох соток достатньо усього одного виробу потужністю 50 Вт. При цьому кожен з них працює постійно. Деякі вмикаються лише після появи на певній відстані об’єкта, що рухається.

Ґрунтові пристрої

Є різновидом вуличних світлодіодних прожекторів. Такі моделі монтуються в заглиблення у землі або на рівній поверхні. Додатково служать декоративним елементом. Добре захищені від атмосферних явищ і пилу.

Підводні моделі

Мають показник IP 68. Вироби стійкі до вологи, адже захищені епоксидним шаром. Використовуються для освітлення різноманітних водойм.

Лінійні вироби

Такі системи встановлюються на віконних і дверних отворах отворах. Вони дають рівномірне світло.

Чим цікаві пристосування для користувачів

Популярними вуличні світлодіодні прожектори стали завдяки низці плюсів. Серед них:

 • Висока якість підсвічування. Приємне, але досить яскраве світло сприяє комфортному пересуванню та безпеці на вулиці у нічний час. Такі пристрої включаються дуже швидко, без мерехтіння.
 • Широка сфера застосування. Лід світильники є хорошим рішенням за потреби освітити приватне домоволодіння, двір біля багатоповерхового будинку, дитячий та будівельний майданчики, алею, парк, АЗС, автошлях.
 • Тривале використання. Діодні прожектори працюють на повну силу, не втрачаючи якості світлового потоку, мінімум п’ять років.
 • Стійкість до атмосферних опадів та інших несприятливих факторів. Пристосування не бояться різкої зміни температур. Вони стійкі до підвищеної вологості, дощу, вітру, снігу, механічного впливу.
 • Можливість фіксації на висоті. Таким чином один led прожектор здатний висвітлити велику площу.
 • Пожежна безпека. Через те, що вироби з діодами під час роботи практично не нагріваються, вони не здатні стати джерелом займання. До того ж, знаходячись поруч із ними, не буде спекотно.

Цього більше ніж достатньо, щоб скористатися ідеєю освітити власне подвір’я за допомогою лед прожектора.

Сегодня популярно на сайте: