Як перевірити надійність імпортера приводної техніки

Приводна техніка, у тому числі і мотор-редуктори різного типу, сьогодні активно використовується на промислових та комерційних об’єктах. Вона підбирається індивідуально, оскільки представлена у широкому асортименті і відрізняється за потужністю, ціною, характеристиками, можливостями тощо. Сьогодні, щоб купити мотор-редуктори, достатньо обрати потрібну модель на https://impexatc.com.ua/, попередньо ознайомившись із асортиментом.

На які критерії звертати увагу, аби не наштовхнутися на шахраїв, що пропонують дешеву підробку та неякісне несертифіковане обладнання? Ми зібрали перелік основних вимог, яким має відповідати надійний постачальник приводної техніки.

Великий досвід роботи на ринку

Чим довше компанія знаходиться на ринку, тим більше ймовірності, того що їй ви можете довіряти. У такому разі збільшуються шанси, що у імпортера:

  • налагоджена логістика для своєчасної доставки товарів;
  • є перелік брендів, з якими він співпрацює на постійній основі і в якості продукції яких він упевнений;
  • велика кількість виконаних замовлень і, відповідно, задоволених клієнтів.

Якість сервісу

Якщо, завітавши до магазину, ми відразу зіштовхуємося з консультантами, які розказують про моделі мотор-редукторів та допомагають обирати ту, яка потрібна саме вам, онлайн-купівля має трохи інші особливості. Тут покупці залишаються сам на сам із каталогом, у якому, хоч і зазначений детальний опис та фотографії продукції, втім, не завжди є детальне пояснення: чи підходить даний тип обладнання під ваші вимоги?

У такому разі важливо, аби імпортер надавав комплексну технічну підтримку. І ви могли завжди зв’язатися зі спеціалістами для вирішення усіх питань. Зазвичай зв’язатись із менеджерами інтернет-магазину можна:

  • зателефонувавши за вказаним номером телефону;
  • завітавши до офісу компанії;
  • написавши на електронну пошту або у месенджери;
  • заповнивши заявку для зворотного зв’язку або написавши у чат.

Співвідношення ціна/якість мотор-редукторів

Перевірте, із якими брендами співпрацює імпортер? Це мають бути компанії, що пропонують сертифіковану, безпечну та високоякісну продукцію. Популярними сьогодні є італійські, турецьки виробники.

Також зверніть увагу на політику ціноутворення, наявність спеціальних пропозицій для постійних чи оптових замовників на https://impexatc.com.ua/.

Сегодня популярно на сайте: