Придбати українську Мангу в магазині Гікача

Манга, народжена в країні сходячого сонця, завойовує світ своєю неперевершеною привабливістю. Вона притягує як молодь, так і дорослих, викликаючи хвилю страсті та захоплення. Ця японська форма мистецтва, що виросла зі звичайного малювання на свитках XII століття, стала символом культури і філософії Востоку. Відвідуючи інтернет-магазин Гікача, ви матимете унікальну можливість отримати цей скарб українською мовою.

Походження та розквіт Манги

Саме поняття “манга” виникло в Японії в кінці XVIII століття, але передмови цього мистецтва можна віднайти ще на свитках XII століття. Справжній розквіт манга відбувся після Другої світової війни, коли Осаму Тедзука випустив свій “Новий Острів Скарбів”. Ця манга була доступна для будь-якого бідняка, вона друкувалася на низькій якості папері та коштувала копійки. Зараз книги та журнали манга становлять велику частину друкованої продукції в Японії, і 95% населення країни це читає. Існують навіть спеціальні манга-кафе і манга-бібліотеки. Манга перетворилася на справжній феномен, а за її основою створюються аніме та відеоігри. І ця популярність вирісла за межами Японії. У США щорічний оборот манги становить майже двісті мільйонів доларів.

Ідентифікація через очі та колір волосся

Однією з найхарактерніших рис манга є малюнок очей. Чим вони більші, тим герой важливіший і добріший, особливо, якщо це дівчина. Очі-блюдця, взяті з американських мультфільмів про Бетті Буп, стали непокірною рисою головних героїв. Негативні персонажі мають вузькі очі або прикриті волоссям. Хитрі герої мають лисячі очі, а люди похилого віку та загадкові персонажі – маленькі зіниці.

Також, манга активно використовує символізм, не завжди зрозумілий за межами Японії. Кров з носа може вказувати на збентеження або збудження, а велика крапля на маківці – переляк або хвилювання. Читати мангу потрібно з кінця в початок, кадри розташовані справа наліво та зверху вниз. Це зумовлено японською писемністю, і в більшості випадків, корейська манхва також читається зліва направо.

Де купити мангу в Україні

Якщо ви хочете придбати мангу в Україні, варто звернутися до інтернет-магазину Гікача https://geekach.com.ua/komiksy/manga. Вони пропонують широкий вибір японських коміксів манга за доступними цінами. Ось деякі з найкращих творів, які варто обрати:

  1. “Зошит смерті. Death Note” – захоплюючий графічний роман про зошит, в який записуючи імена, можна призводити до смерті. Ця історія залучила навіть Голлівуд.
  2. “Бакуман” – історія про художника-мангаки та його мрію намалювати найкрутішу мангу.
  3. “All You Need Is Kill. Грань майбутнього” – захоплюючий бойовий фантастичний роман про боротьбу з інопланетними імітаторами.
  4. “Атака на Титанів” – постапокаліптична манга про боротьбу людей з величезними титанами-людоїдами.
  5. “One-Punch Man” – історія про клерка, який став супергероєм і відправився боротися з монстрами та злодіями.
  6. “Токійський гуль” – про студента, якому пересадили органи гуля, і його боротьбу з новими потребами.
  7. “Сталевий Алхімік” – стімпанковий комікс про алхіміків та пошуки філософського каменю.

Зробіть свій вибір та поглибіться у світ японської манга, який завоював серця читачів по всьому світу. Українська манга чекає на вас в магазині Гікача, де ви знайдете найкращі твори провідних японських авторів за привабливими цінами.

Сегодня популярно на сайте:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *