Каблучки для заручин – а які бувають

Раніше прикраси для пропозиції одружитись передавались між поколіннями, але сьогодні все більше молодят віддають перевагу чомусь більш сучасному та оригінальному. Нерідко каблучку доповнюють золоті сережки та інші ювелірні аксесуари. Усе залежить виключно від власних побажань та смаків.

Традиційна каблучка, яка є елементом заручин, має тонкий обідок та один камінець. Тип самоцвіту залежить від уподобань чоловіка та фінансових можливостей. Камінець може розташовуватись зверху, або бути втопленим в обідок. Звісно ж не обов’язково, щоб каблучка на заручини мала класичний дизайн. Цього ж правила дотримуються ювелірні бренди. Вони пропонують найрізноманітніші варіанти.

Якими бувають каблучки для заручин?

Більшість ювелірних виробів цього типу дотримується одного з наступних стилів:

1. Мінімалізм. Прикраси мають найбільший попит. Вони вирізняються універсальністю, сумісні з будь-якими образами. Акцент у подібних каблучках робиться на камінці.

2. Геометрія. Підходить любителям футуристичного направлення. У прикрасі використовуються вставки, арки, асиметричні елементи.

3. Вінтаж. Стиль передбачає використання яскравого декору, який помітно здалека. Каблучка актуальна для дівчат, жінок, які бажають продемонструвати свій новий статус. У якості декору передбачаються – перламутр, кабошон, вензелі.

4. Флористика. Подібні прикраси демонструють романтичні пориви. Каблучка може мати вигляд лози, яка елегантно обвиває палець. Також популярні варіанти з тонкими листками, оригінальними квітками з камінців тощо.

Кожного року ювелірні бренди випускають десятки колекцій, так що обрати є з чого.

Камінчики в каблучках – не просто декор

Камінчики чудово виглядають на будь-яких прикрасах, а особливо – на каблучках. У випадку з заручинами вони ще й можуть мати таємний зміст.

Каблучки для заручин часто оздоблюються:

  • сапфірами – демонструють глибину почуттів та повну відданість;
  • топазами – показують на очікування чесності у сімейному житті;
  • гранати – є символом відданості та ніжності;
  • рубіни – вказують на палку пристрасть;
  • ізумруди – символізують надію на успіх.

Романтичним, витонченим дівчатам підійдуть прикраси з рожевим турмаліном, а для екстравагантних других половинок можна підібрати прикраси з танзанітом.

В останні роки все частіше зустрічаються обручки для заручин з широким обідком та кількома камінцями. А в деяких моделях вони покривають майже всю зовнішню поверхню.

Сегодня популярно на сайте:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *