Приватний чи державний дитячий садочок: який вибрати?

Дитячий садочок — це місце, де дитина вперше залишається на довгий час без батьків та інших родичів. Тому важливо, щоб малюк почувався комфортно та безпечно. Дослідимо, чим приватні садочки Львова, Києва та інших міст України відрізняються від державних.

Чим приватні садочки відрізняються від державних

З хорошим вихователем дитині сподобається проводити час як у державному, так і в приватному дошкільному закладі. Але останній має додаткові переваги:

  • Менша кількість діток у групі. Зазвичай це 6-15 малюків (15-25 у державному садку).
  • Різноманіття підходів до виховання. Багато садочків працюють за західними методиками Марії Монтессорі, Сесіль Лупан тощо.
  • Більше педагогів. На одну групу у приватному садку виділяють від двох вихователів різних профілів. У державному зазвичай працює один педагог.
  • Різноманітне харчування. Керівництво приватних садочків самостійно обирає постачальників продуктів. Завдяки цьому дітям пропонують різноманітніше меню. Державні заклади поки не мають такої можливості.

Приватні дошкільні заклади також краще забезпечені матеріально. Тому у приміщеннях, де перебувають діти, зазвичай кращий і новіший ремонт.

EduSearch — сервіс, що полегшить вибір освітнього закладу

Як же батькам не розгубитися у великій кількості освітніх закладів та обрати саме той, який підійде їхній дитині? Скористатись зручним та сучасним сервісом «EduSearch».

В каталозі платформи міститься докладна інформація про понад 11 тисяч освітніх закладів по всій Україні. Ви дізнаєтесь все про педагогів, навчальні програми, місце розташування, а також цінності закладів.

Крім дитячих садочків та шкіл EduSearch надає інформацію про:

  • заклади вищої освіти,
  • автошколи,
  • дитячі гуртки,
  • курси зарубіжних мов,
  • заняття з підготовки до ЗНО та ін.

Щоб знайти потрібну школу чи садочок, ви можете зайти в каталог «EduSearch» і вибрати зі списку тип закладу, який потрібен. Також доступний швидкий пошук за ключовим запитом. У пошукову строку потрібно ввести те, що вас цікавить, наприклад «приватні школи Вінниці».

Хочете поставити додаткові питання керівництву садочка чи школи? Для кожного закладу в EduSearch є контактні номери телефонів і посилання на профілі у соціальних мережах. Знаходити учбовий заклад ще ніколи не було так зручно.

Сегодня популярно на сайте:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *